Одна з найпотужніших систем у світі

Шина управління має дуже високої швидкості передачі, навіть використовуючи звичайні кабелі. При підключенні великої кількості модулів шина розбивається на сегменти, тому зв’язок зводиться до тих областей, які найчастіше обмінюються даними. На найвищому рівні відправляється та приймається від 1000 до 10000 телеграм, на найнижчому - до 100 телеграм. Завдяки своїй величезній швидкості передачі LCN знаходиться в авангарді всіх монтажних шин.

LCN - БЕЗПЕЧНА СИСТЕМА

Як єдина система LCN використовує чотирирівневий метод отримання та звітування. Не тільки команди надсилаються модулям, але також повертаються детальне підтвердження та звіти про стан. Тож можна відстежити, що модуль отримав команду, що він її виконав і який результуючий стан. Це дозволяє здійснювати повний моніторинг усіх станів та дій, навіть у дуже великих будівлях. Крім того, робочі повідомлення допомагають електромеханіку підтримувати систему швидко і недорого.

LCN Є ВИСОКО МАСШТАБОВАНОЮ

Установка в житловому будинку може складатися лише з декількох модулів, поєднаних з деякими датчиками та клавіатурами. Або він може мати до 30000 модулів у складних багатоповерхових будинках з більш ніж 500000 точок даних. За допомогою волоконної оптики шину LCN можна розширити до 30 кілометрів. Окрім тисяч житлових будинків, головна вежа у Франкфурті-на-Майні, одна з найбільших будівель Німеччини, була реалізована за допомогою LCN.

LCN РЕЗЕРВУЄ СЕБЕ

LCN - єдина система автоматизації, яку можна повністю прочитати. Повна конфігурація, що включає імена та коментарі, зберігається в інсталяції LCN. Якщо вихідні файли для параметризації та документації установки LCN загубляться, усі дані можна отримати з інсталяції. Цю безпеку не пропонує жодна інша автоматизація будівель.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Оскільки модулі LCN незалежні та інтелектуальні, мають власний процесор та пам’ять, вони поєднують функції сенсора та актора в одному модулі. До трьох інтерфейсів на модуль дозволяють підключати датчики, додаткові актори, такі як реле та елементи керування затвором, транспондери або станції wetaher. Або вони підключаються до користувальницьких інтерфейсів, таких як кнопки та скляні клавіатури з РК-дисплеями. Це не лише заощаджує зусилля з встановлення, але й витрати.

LCN - НЕ ІЗОЛОВАНЕ РІШЕННЯ

LCN - це відкрита система, яка інтегрується в існуючі інфраструктури. Як відкрита шина LCN надає кілька інтерфейсів та з'єднання з іншими протоколами, такими як BACnet®, Modbus®, OPC, BMA Bosch, IOS, IP-Symcom® або EnOcean®.