Сильний партнер біля вас

Ми проводимо вас від етапу планування до монтажу до вашого повсякденного життя за допомогою LCN. Завдяки високонадійній та кваліфікованій «гарячій лінії», навчанню та, звичайно, оновленням програмного забезпечення.
СЕРВІСНИЙ ПАРТНЕР
Від індивідуального консультування до найновіших версій програмного забезпечення

 

Технічна гаряча лінія підтримає вас в питаннях експлуатації, встановлення, усунення несправностей та параметризації. Ми постійно на гарячій лінії з головною компаію - виробником: ISSENDORFF KG

ПАРТНЕР ПО НАВЧАННЮ
Ми допоможемо освоїти користуванням системою

 

Незважаючи на свою широку функціональність, LCN простий в установці та програмуванні, оскільки це не окреме рішення, крім домашньої електропроводки. Тим не менше, для впровадження системи необхідне навчання для інсталяторів, дизайнерів, електромонтажних компаній.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРТНЕР

Тісна мережа технологічних та галузевих партнерів.

 

Як відкрита шина LCN дозволяє здійснювати інтерфейси та з'єднувати майже з усіма іншими системами, такими як BACnet®, Modbus, OPC, BMA® Bosch, IOS, IP-Symcon®, Tobit або EnOcean®. Система зчеплення - це не просто розширення функціональних можливостей, а завжди вдосконалення. Успішна інтеграція LCN у мережу технічно інноваційних компаній, а також детальні промислові ноу-хау є основою для стратегічної роботи компанії, орієнтованої на майбутнє.

ПАРТНЕР З ПРОДАЖІВ
Допомога в продажі обладнання

 

Будучи дистрибутором в Україні ми забезпечуємо продажі і підтримку в продажах обладнання для ваших замовників.

ОСОБЛИВО НАГОРОДЖЕНО
Чудове поєднання технологій та дизайну.

 

Не цінність нагороди за якість є суттєвою, а заслуги. Як компанія з найвищими вимогами до якості у всіх сферах, ISSENDORFF KG піклується про постійний процес інновацій та оптимізації своєї продукції. Нагороджена за дизайн (Reddot Design Award), технічні інновації (Plus-X Award) або економічний успіх, компанія підтверджує свою досконалість.

СТАНИ ПАРТНЕРАМИ

Самотні окремо, успішні разом!

 

Орієнтований на майбутнє та надійний партнер із потужним продуктом на зростаючому ринку, ми уважно стежимо за ринком на предмет його вимог, інноваційних ідей та можливостей. Це також вимагає постійного розвитку та розвитку мереж та партнерських відносин.

Якщо ви зацікавлені у партнерстві та додатковій вартості співпраці компаній та продуктів, просто зв’яжіться з нами.