ЧОМУ LCN?

Тому що  LCN дає вам суттєві переваги

Автоматизація будівель у досконалості

LCN дуже проста в установці, оскільки не вимагає спеціальної проводки. Потрібен лише один невикористаний провід у вашому будинку. Крім того, параметризація дуже проста і може використовуватися людьми, які роблять це лише час від часу. Оскільки програмне забезпечення підтримує вас, навіть під час усунення несправностей ви заощадите час та витрати на будівельному майданчику. Ви можете прочитати повну інсталяцію одним натисканням кнопки.

Одна з найпотужніших систем у світі

З 1000 до 10000 телеграм на секунду у верхньому шарі шини та 100 телеграм у нижньому LCN є авангардом продуктивності передачі, порівняно з іншими шинами встановлення.

LCN не вимагає окремої електропроводки

Для встановлення LCN не потрібні спеціалізовані кабеля електропроводки будинку. LCN використовує вільний провід в існуючій установці. Це економить час, витрати та додаткові зусилля.

Комплексний моніторинг

Як єдина система LCN має чотирирівневу систему отримання та звітності. Це дозволяє здійснювати повний моніторинг усіх станів і подій, навіть у дуже величезних будівлях. Крім того, обробка повідомлень допоможе електрику швидко та ефективно виконати свою роботу.

Програму LCN можна прочитати з модулів

Навіть через багато років систему LCN легко розширити або підтримати, навіть якщо файли проекту втрачені. Оскільки повна параметризація зберігається в установці, її можна прочитати за кілька хвилин.

LCN пропонує недорогий вхід

Можлива установка LCN в існуючій інфраструктурі робить її дешевшою порівняно з іншими системами. Більше аспектів для блискучого співвідношення ціни / витрат - це просте обслуговування, широка функціональність та стійкість модулів до перешкод.

LCN пропонує величезний спектр функцій

LCN забезпечує неперевершену кількість функцій на модуль. Від контролю освітлення або відтінку до контролю доступу. Завдяки двом регуляторам, чотири рази перевищує порогові значення, отримані в результаті дванадцяти вимірювань, LCN має чудові позиції в керуванні кліматом у приміщеннях. За допомогою цих різноманітних варіантів LCN пристосовується до забудови та вимог власника. І це за допомогою простого планування.

LCN - це відкрита та розширювана система

Як відкрита шинна система LCN дозволяє підключатися до багатьох інших систем через різні інтерфейси, такі як BACnet®, Modbus®, OPC, BMA Bosch, IOS, IP-Symcon, Tobit, EnOcean® тощо. З'єднання є не тільки функціональним розширенням, але і покращує обидві системи.

Параметризація без баз даних та системних змін

LCN легко параметризувати. Комплексні довідкові функції спрощують створення навіть дуже складних конфігурацій. Окремі проекти можна зберегти в шаблонах і повторно використовувати в нових установках за допомогою перетягування. Програмне забезпечення LCN-PRO знає всі модулі LCN з 1996 року і дозволяє лише функції, які ці модулі підтримують. Простий і єдиний інструмент для всіх будівель.

Автоматизація будівель у всьому світі за допомогою LCN-GVS

Глобальна система візуалізації LCN-GVS дозволяє отримати доступ до всіх станів і функцій будівлі з будь-якої точки світу. Програмне забезпечення встановлюється на ПК з ОС Windows, і доступ до нього можна отримати за допомогою будь-якого веб-браузера на смартфонах або планшетних комп’ютерах. В будь-який час. З будь-якого місця.

З LCN усі ці функці можуть бути реалізовані

  • Економія енергії за допомогою регулювання температури
  • Внутрішнє освітлення залежить від зовнішнього освітлення
  • Зберігайте та згадуйте сцени освітлення
  • Захист від сонця: автоматичний контроль затінення та жалюзі
  • Виконайте контроль залежно від часу та дати
  • Системи запису подій, системи контролю доступу
  • Захист приміщень
  • Обробляти та відображати сигнали тривоги відповідно до норм DIN
  • Модифікація програм керування в будь-який час