ПРОСТО БУДЬ КОМФОРТНИМ

Не турбуватися ні про що, і знаючи, що все добре - це комфорт.

07:00, час вставати. Світло в спальні дуже м'яко затемнюється, жалюзі трохи піднімаються, і щебетання птахів вітає вас із автоматично відкритого вікна. Вирушивши у ванну дуже розслаблено, ви можете одним натисканням кнопки відкрити всі вікна для вентиляції, підняти всі жалюзі та надіслати сигнал до кавоварки, і кава невдовзі буде готова.

Короткий погляд на інформаційний модуль або візуалізацію виявляє поточну погоду та полегшує вибір гардеробу.

Закінчивши сніданок, домовтесь про «вихід з дому», просто натиснувши кнопку для автоматичного закриття всіх вікон та дверей, вимкнення декількох споживачів та увімкнення сигналізації. Будинок повністю захищений.

Під час руху ваш смартфон надсилає вам сигнал про те, що датчик у саду зареєстрував рух. Швидкого погляду на смартфон достатньо, щоб побачити, що це був футбольний м’яч сусідського хлопчика. Все добре.

Незадовго до того, як ви закінчите роботу, ваша дитина повідомляє вам, що вона забула свій ключ від будинку (також транспондер або пульт дистанційного керування) і стоїть перед замкненими дверима. Навіть у цьому випадку швидкий клік на смартфоні, планшеті чи ПК дозволяють легко відчинити двері і вирішив проблему до того, як сльози почнуть текти.

Ви приїжджаєте додому після довгого робочого дня. Датчик розпізнає вас і автоматично відкриває дверцята. Кондиціонер або опалення запускається, і індивідуальне налаштування освітлення вітає вас.

Зараз все на місці для відпочинку. Будь то геніальна ігрова ніч разом з коханими, гарна книга, заспокійлива музика або насичений фільм. Про правильну атмосферу подбають лише одним натисканням кнопки - звичайно!

Наприклад, параметр “домашній кінотеатр” опускає жалюзі та екран одним натисканням кнопки, затемнює світло та вмикає систему об’ємного звучання.

Вечір закінчився, і ліжко дзвонить. Останнім натисканням клавіші, або на клавіатурі на стіні, або на візуалізації, ви також кажете своєму дому «На добраніч». Ви будете спокійно засинати з відчуттям абсолютної безпеки, знаючи, що все закрито і вимкнено.

Ви насолоджуєтесь абсолютно новим досвідом комфорту з LCN. У вас (майже) немає обмежень у виборі та обсязі можливих функцій.

ЛЕГКА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Повний професійний контроль усіх функцій за допомогою клавіатур, візуалізації, пульта дистанційного керування або транспондера

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

Автоматичний виклик дій на основі індивідуальних параметрів

ПАМ'ЯТЬ ДЛЯ СЦЕНАРІЇВ

Зберігання та виклик заздалегідь визначених сцен (світло, температура, тінь тощо)
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

Дізнатись Більше...

ДОСВІД КОМФОРТУ

Дізнатись Більше...

ПОЧУТТЯ БЕЗПЕКИ

Дізнатись Більше...