НОВИЙ ДОСВІД З РОЗУМНИМ ДОМОМ

Інтелектуальна система LCN дозволяє насолоджуватися зручностями розумного будинку

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

Дізнатись Більше...

ДОСВІД
КОМФОРТУ

Дізнатись Більше...

ЕНЕРГЕТИЧНА
ЕФЕКТИВНІСТЬ

Дізнатись Більше...

ПОЧУТТЯ
БЕЗПЕКИ

Дізнатись Більше...

1. GVS - Візуалізація
Отримайте поточний статус і переконайтесь, що вдома все в порядку. За допомогою системи візуалізації LCN-GVS ви маєте повний контроль над усіма функціями будинку в будь-який час. З будь-якої точки світу.

2. Метеостанція
Метеостанція (LCN-WIH) може реєструвати та передавати значення температури, яскравості, вологості та сили вітру. Тому стулки, тенти та вікна можуть у будь-який час реагувати на зовнішні впливи навколишнього середовища. У разі дощу вікна автоматично закриваються, тенти втягуються при занадто сильному вітрі або ставні опускаються, коли сонце світить занадто яскраво

3. Регулювання температурою
Температура можуть бути задана для різних днів доби або регулюватися датчиками або акторами.
Це можна зробити за запрограмованими сценаріями, а також за зміною умов навколишнього середовища. Якщо наприклад при відкритті вікна нагрівач автоматично вимикається і знову нагрівається до необхідної температури, коли вікно закривається.

4. Центральний контроль
LCN пропонує безліч простих та інтуїтивно зрозумілих елементів управління для ручного регулювання всіх неавтоматизованих функцій. За допомогою центральних функцій ви можете одночасно відкрити всі жалюзі або ввімкнути світло у всій будівлі лише одним натисканням кнопки. Це дає вам повний контроль завдяки легкому та зручному керуванню.

5. Універсальна керованість
На додаток до ручного керування сенсорними клавіатурами LCN-GT, функції або стани також можуть бути доступні в будь-який час із широкого спектру різних типів. Окрім ручного управління за допомогою смартфона або ПК за допомогою візуалізації або за допомогою багатофункціональних функцій дистанційного керування LCN, можна також активувати виявлення декількох типів LCN транспондерів.

6. Моніторинг вікон та дверей
Це не тільки можливість бути впевненим, що всі двері чи вікна закриті, натисканням однієї кнопки, що робить LCN таким розумним. Найбільш захоплююче в системі полягає в тому, що вікна, двері, ворота, жалюзі та тенти автоматично управляють собою. Чи за допомогою автоматизованої таймерної автоматики, чи залежно від умов навколишнього середовища. Ви завжди можете бути впевнені, що в будь-який момент все правильно.

7. Сигналізація
Починаючи від зовнішніх та внутрішніх датчиків, закінчуючи магнітними контактами на віконних рамах та дверях або датчиках розбиття скла, LCN дає можливість створити власну та індивідуальну сферу заходів безпеки. Від простого виявлення руху до багатозонової сигналізації з максимальною безпекою. Можна реалізувати майже будь-яку конфігурацію.

8. Управління жалюзі
За допомогою центрального управління, запрограмованого за таймером, або в залежності від вітру чи сонця розташування жалюзі автоматично пристосовується до всіх побажань та умов.

9. Управління освітленням
LCN пропонує безліч можливостей для застосування. Енергозбереження при використанні освітлення, що залежить від присутності або оптимізовано з урахуванням потреби, є не єдиною перевагою. Інша перевага позиціонується в аспекті комфорту. Індивідуально розроблені світлові сцени можуть створити майже ідеальне освітлення для будь-якої ситуації. Додатково його можна використовувати з міркувань безпеки. Чи то як сигнал тривоги, чи як симулятор присутності. У контролі освітлення за допомогою LCN майже не встановлено обмежень.

10. Контроль доступом
Будь то транспондери або відбитки пальців, запрограмована таймером або персоналізована система LCN пропонує надійний та інтелектуальний контроль доступу для окремих кімнат до цілих будівель. Це означає максимум безпеки та максимум комфорту.

11. Моніторинг споживання
Завдяки постійному обміну та запису відповідних даних можна проводити аналіз та контролювати різні споживачі на шині. Таким чином можна автоматично адаптувати регулювання та оптимізувати енергоспоживання будівлі.

12. Опалення
Шляхом прямого підключення системи домашньої автоматизації LCN до котла можна в будь-який час оптимально регулювати потужність опалення та зменшити споживання.