Музеї

В ході ремонтних робіт стародавня церква св. Якова в Рюдесхаймі-на-Рейні була обладнана найсучаснішою технологією управління будівлею від ISSENDORFF KG. Система LCN управляє освітленням церкви, найдавніші частини якої датуються X століттям.

Із-за великих розмірів церкви прокладені кабелі мають великі довжини, ізоляційні підсилювачі LCN-IS забезпечують підсилення сигналів шини LCN, оскільки після кожного LCN-IS підсилювача  кабель шини може бути подовжений до 1000 м. Крім цього, ці модулі забезпечують гальванічну розв’язку сигналів шини.

Система управляється двома пультами. Один  пульт знаходиться в ризниці з базовим планом церкви та пропонує можливість вмикання окремих груп освітлення за допомогою кнопок у відповідних точках. На панелі встановлені додаткові кнопки для виклику сценаріїв освітлення. Світлодіоди також надають інформацію про стан перемикання всіх груп світильників. Оскільки з ризниці деяких місць у церкві не видно, скляна клавіатура LCN-GT12 з дванадцятьма клавішами, дванадцятьма світлодіодами та гістограмою встановлена на хорі  і забезпечує другий варіант управління системою LCN.

Функції LCN:

  • Управління освітленням, таке як вмикання та димування всього освітлення, включаючи сценарії освітлення
  • Управління з допомогою відцентрового тампера та “скляної” кнопки LCN-GT12
  • Центральні пульти управління
  • Розетки під управлінням
  • Віддалене управління