Великі проекти

Головна офісна вежа, Франкфурт (Німеччина)
Архітектурне бюро: Schweger & Partner, Гамбург
Висота: 240 м
Ефективна площа: 62 000 м²

Досягаючи висоту в 200 м вона „лише” четверта за висотою, але це, мабуть, най гостинніша офісна вежа на „Майнхеттені”. Адже на відміну від майже всіх інших офісних будівель Майнметрополя, вона викликає яскраво виражений суспільний інтерес. Якщо ви хочете особисто переконатись у цьому, ви можете не тільки відчинити двері у фойє, ви можете піднятися на вежу аж до тераси на даху  56-го поверха. Головна вежа має п’ять підземних та 56 наземних поверхів, а також два загальнодоступних оглядових майданчика. Також на 53-му поверсі на висоті 187 м знаходиться  ресторан з коктейль-лаунжем та кафе. Фасад будівлі  Ландесбанку  був інтегрований в перший  поверх вежі не задля історичного контрасту, а для того, щоб показати різницю між минулим і сьогоденням.

Функції LCN:

  • Управління освітленням: постійний контроль освітленості за допомогою внутрішнього датчика освітлення та лампами, що димуються.
  • Управління за допомогою модулів LCN-HU та LCN-LSH
  • Захист від сонця: одна жалюзі живленням 220 В з модулями LCN-HU та LCN-R8H на датчик контрою освітленості
  • Управління вікнами: Високоточне позиціонування за допомогою двигуна приводів вікон живленням 220 В у всій будівлі в різних зонах і на різних висотах. (Перший у світі багатоповерховий будинок з вікнами, що відкриваються на висоті до 200 м!)
  • Кооперація з системою виявлення пожежі: Пряме дуплексне стикування між BOSCH BMA та LCN для управління будівлею у випадку пожежі (включаючи димовідвід)
  • Технологія безпеки стикування: передача LCN станів в систему візуалізації  GEMOS, яка відповідає за техніку безпеки